Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Latex gumikesztyűben (vékony,...

Latex gumikesztyűben (vékony, fehér) lehet hajat festeni vagy mindenképp a hozzácsomagolt nylon kesztyűben kell?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet latexben. Valamelyik drágább festékben egyszer olyat találtam, tök jó volt, többször fel lehetett használni. Szerintem az olcsóság miatt használják ezeket a "zacskó kesztyűket".
2018. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Csak féltem, hogy rontja a minőségét a festékbek vagy ilyesmi, de akkor csak én gondolom túl :D
2018. jan. 15. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet vele, a fodraszatban is ilyen erosebb, latex kesztyuket hasznalunk. Az a zacsko semmire se valo, fogni s elehet benne rendesen, csuszkal ossze vissza.
2018. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, a latex sem bírja sokáig. 15 perc után kezd átütni rajta. A nitril kaucsuk kesztyű bírja tartósan.
2018. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo es meddig kenegeted kezzel a festekes hajat? Felesleges a latexnel jobb kesztyu. Nem aztatod a kezed orakig a hajfestekbe.
2018. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!