Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan éreztétek magatokat...

Ti hogyan éreztétek magatokat pixie hajjal? Mit szólt a környezet rá? Mennyi idő alatt nőtt meg nyakig?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok de többféle tetszik:


[link]


[link]


[link]



2018. jan. 16. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mas fazon volt de a masodik kerdesre tudok valaszolni, kb 3/4 év.
2018. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jól, "szabadnak".

Semmit nem szóltak, felnőtt vagyok.

Nem tudom, mert mindig visszavágatom.

2018. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ennél rövidebb a hajam, több mint tíz éve. Nem emlékszem, akkor ki mit szólt, amikor először levágattam. Én szeretem így.

De ha már most azt kérdezed, mikor fog megnőni, akkor ne vágasd le ennyire rövidre!

2018. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Először kényelmes volt. Viszont nem szerettem, mert röviden nagyon összeugrik a hajam és össze-vissza áll. Hosszan kilógja magát és nem kell vele semmit sem csinálni. És így végül is nekem a röviddel sokkal több munka és macera volt, mint a hosszúval.

Nagyon hamar megnőtt, pár hónap. Egy év múlva már megint hosszú volt.

A környezet reakciója vegyes volt. Egyébként főleg nőknek nem tetszett. A páromnak viszont nagyon. Én meg úgy voltam vele, hogy ha nem tetszik, akkor majd visszanő. Nem kell akkora ügyet csinálni belőle :)

2018. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Jó volt, de a túl röviddel sokkal több macera volt - elaludtam, hülyén áll, szarul szárítottam be -, mint a hosszabb fazonnal.
2018. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az ennél sokkal rövidebb, géppel nyírt hajak tetszenek. Imádnám, ha valaki a környezetemben bevállalná. Aztán megnő, persze, de ha egyszer már jól áll a rövid haj, kár lenne növeszteni :)
2018. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú most a hajad, hogy ezen gondolkodsz?
2018. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt soha rövid hajam de nagyon szeretném levágatni és pont ilyen hajakat néztem. Szerintem ha van hozzá bátorságod mindenképp próbáld ki!
2018. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!