Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig tart megmosni a...

Mennyi ideig tart megmosni a hajatok?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú?

2018. jan. 17. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Váll alá ér, kádba hajolva sampon, törölközővel szárítom, 5 perc, pakolás fél óra de addig telefonozok, arcradírozok, epilálok stb, utána zuhanyozással egybekötve lemosom, kb 10 perc majd hagyom megszáradni a levegőn, készülődéssel együtt kb egy óra.
2018. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hajpakolas: 10-15 perc, de elutom az idot addig telefonalassal. Hajmosas (sampon, balzsam): 5 perc. Vallamig er, kicsit lejjebb
2018. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hajmosás 3 perc, hajszárítás 2 perc. A hajam hossza 3-4 centi :P

Te jó ég, mennyit szenvedtem a hosszú hajjal!

2018. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Anyukás rovatban olvastam, hogy 1-1,5 óra a hajmosás.

Nekem kis híján hátközépig ér, de 15-20 percbe simán beleférek szárítással, mindennel együtt.

2018. jan. 17. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:

30 perc megmosni.

Hátközépig ér a hajam, mennyiségre se rengeteg, de szeretek elvacakolni, gondolkodni, relaxálni a zuhany alatt (nem fizetünk külön vízszámlát, így nem gond).

Közben többnyire még borotválkozok, radírozok, a hajbalzsamot 5 percig hagyom fent.

A szárítás maga 2-3 perc, mivel hagyom megszáradni, csak beszárítom, hogy legyen tartása.

2018. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kulcscsontomig ér kb a hajam, maga a mosás 10 perc, ebben benne van hogy a balzsamot tovább rajta hagyom, közben radírozok, borotválkozok stb, ha pakolást is teszek fel, akkor az fél óra. Viszont rengeteg hajam van, és nagyon lassan szárad, így ha azt szeretném, hogy a levegőn, magától száradjon meg, jó 3-4 órával az esemény előtt megmosom, de előfordul, hogy ilyenkor is rá kell még szárítani. Sokkal jobban szeretem viszont ha így szárad, mintha sokkal jobb tapintású lenne a hajam utána, viszont nyilván erre sokszor nincs idő. Hajszárítóval egy jó 20 perc míg megszárad.
2018. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fenekemig er a hajam es nagyon nagyon dus, altalaban csak gyorsan megmosom es rajta hagyom a pakolast meg a kondicionalot 15/30 percre es mosom is le. Mire megszaritom az egy 40 perc lehet talan vagy tobb de a nyakam nagyon beall a vegere. :D
2018. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Zuhanyzással együtt mosom, összesen ilyen 15-20 perc. Először bevizezem, utána sampon, samponnal áll 5 percig (koffeines, azt rajta kell hagyni) addig arcradírozok, utána lemosom, jön a balzsam ami áll 10 percig, ezalatt szőrtelenítek és tusfürdőzök, utána az egész öblítődik le és ennyi. Szárítani csak télen szoktam de akkor sem teljesen. Valameddig mászkálok törölközővel a fejemen, utána kifésülöm és még úgy is mászkálok és csak aztán szárítom amikor már magától is kezd száradni. Tapasztalataim szerint úgy sokkal kevésbé szárad ki. Ha pakolást teszek, akkor a balzsam helyett felteszem a pakolást, zacskó a fejre, fent van vagy 1 órát majd lemosom.
2018. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Ja mell alá ér.
2018. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 20 perc, váll alá ér most. Én használok 'sima' sampont, aztán hajnövesztő sampon, majd kallos hajpakolást, amit én csak sima balzsamként használok, aztán pedig hajnövesztő spray-vel átfújom majd rá a törölköző fél órára. aztán szárítás előtt hajolaj.
2018. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!