Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak, mit szoktatok...

Göndör hajúak, mit szoktatok csinálni, hogy hajvasalás után ne ugorjon össze egyből a hajatok?

Figyelt kérdés
Főleg amikor ilyen esős, párás idő van, még ki sem mentem a lakásból, de már elkezdett göndörödni... Pedig ma szalagavatóra is kell mennem és jó lenne ha nem úgy nézne ki mint egy szalmakazal.
2017. nov. 18. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Sokkal szebb a hullámos, vagy göndör haj mint az az agyon vasalt haj.
2017. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Ha nekem jobban tetszik vasalva akkor úgy fogom hordani.
2017. nov. 18. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajfixáló spray.
2017. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem hullámos hajam van.Viszont a barátnőmé göndör.És amikor megcsinálom neki,vagy esetleg magamnak egyenesre,akkor mindig megmosom.Rétegekre választom.Aztán megpróbálom körkefével minél egyenesebbre szárítani.Amikor megszáradt,ha van otthon hővédő sprayd azzal nem árt befújni.Ismét rétegekre választod a száraz hajad.Aztán vékonyabb tincsekben,szög egyenesre vasalod a hajad.Nyilván miután kész egy réteg,leengedsz egy következő réteget,és azt is nagyon szép egyenesre vasalod.Ha végeztél akkor nézd meg magadnak hátul is hogy szép egyenes e.Fontos hogy nagyon alaposan ki legyen vasalva.Aztán ha van valami hajolajad vagy esetleg valami jó kis kence akkor bekenheted.Nem tudom hogy ez a te esetedben használ e.Nálam és a barátnőmnél általában beválik.Remélem neked is jó lesz.:)
2017. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia :D esetleg próbáld meg azt, hogy először kiszárítod olyan egyenesre, amennyire csak tudod és utána vasalsz rá :D nekem ez bevált;) sokkal tartósabban marad meg az egyenesség, mintha csak a göndör hajam próbálnám kivasalni :D
2017. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) én is egyenesre szoktam szárítani és hővédőt is használok, de nekem olyan van amit nem lehet a teljes hajra tenni csak a hajvégekre, és meg is figyeltem hogy a vége az szép egyenes marad, inkább a töve hullámosodik be.
2017. nov. 19. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!