Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hizlalnak a hajnövesztők?

Hizlalnak a hajnövesztők?

Figyelt kérdés
Sörélesztő tablettát szedek, ebbe vannak különböző vitaminok és ásványok leginkább B-vitamin. Azt szeretném kérdezni, hogy a B vitamin önmagában hizlal, vagy csak az étvágynövelő hatása miatt párosul a B-vitamin tartalmú termékekhez a hízás?

2018. jan. 18. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

A B vitamin önmagában is hizlal, legalábbis egyes származékai.

Én 10+ kilót híztam hajvitamintól néhány hónapja. Dokinál kérdeztem rá végül a dologra (endokrinológus), ő meg így pislogott rám, hogy nagyon gyorsan hagyjam abba, mert az egyik összetevőjét kifejezetten testtömeg növelésre szokták adni olyan betegeknek, akiknek erre van szükségük.

A múltkor kontrollon beszélgettünk a dologról, mivel azóta is küszködöm a fogyással, és akkor azt mondta, hogyha mindenáron vitamint akarok hajra, akkor inkább A vitamint szedjek magában.

2018. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak jobb étvágyad lesz és lehet, hogy észre sem veszed, hogy többet eszel.
2018. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vitamint egyébként nem ajánlom magában. Könnyen túl lehet adagolni. Nem is lehet csak úgy kapni, hanem csak receptre. Úgyhogy az ilyen hajvitaminokban nem tudom, hogy valóban van-e valami :D
2018. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magában egy vitamin nem hízlal, fizikailag lehetetlenség. A kalóriatöbblet hízlal, vagy ha valami olyan betegséged van ami befolyásolja az anyagcserèd pl pajzsmirigy alulműködés, akkor lehetséges hogy hirtelen felszaladnak a kilók mikor nem eszel tőbbet mint előtte. Én egy évig folyamatosan szedtem a dm-es b vitamin komplexet és nem híztam egy dekát sem, viszont az köztudott hogy étvágynövelő hatása van sokaknál.
2018. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jobb lesz tőle az étvágyad :)
2018. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!