Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejbőrömön festés után...

A fejbőrömön festés után sebek lettek (ez kb 1 hónapja volt), és már lenőtt, de a seb ott maradt. Van v. mi ötletetek, h mit csináljak. Ellehetne v. h tüntetni a lenövést? Fontos! Létszi írjatok v. mi tippet.

Figyelt kérdés
Másfél hét és szóbelizek és hajam elég csúnya lenőve. Most szőke vagyok de előtte sötét barna voltam és a lenövés ezért nagyon csúnya. Szeretem ezt a színt de már arra is gondoltam,h bemosó samponal szinezem be , de csak sötét barnával lehetne és az + nagyon öregít.
2010. jún. 5. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is sebes szokott lenni. Valószínűleg sokat piszkáltad. Vagy nem. de ameddig nem gyógyul be, addig ne fesd be. Hogy takard egy kicsit, hullámosítsd be a hajd, vagy göndörítsd, akkor nem tűnik fel annyira a lenövés.

Egyébként milyen hajfestéket használsz?

2010. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!