Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, télen intim szőrtelení...

Csajok, télen intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Csajok, ti télen szoktatok intim szőrtelenítést végezni vagy csak rövidre vágjátok, hogy ne látszódjon ki pl uszodában a fürdőruhából.

2018. jan. 22. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem befolyásol az évszak. A párom ízlése sem változik meg télre, az én érzéseim sem...
2018. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Télen-nyáron ugyanúgy szőrtelenítek.
2018. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindig borotválom, nem számít milyen évszak van. Engem idegesítene ha szőrös lennék lent. :)
2018. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szőrtelenítek,nem szeretem ha látszik,nagy rajta.36N
2018. jan. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csináltatom, mint nyáron.
2018. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nyáron se csinálom, akkor mi a manónak csinálnám pont télen? Igazából azt sem értem miért csinálja bárki, de mindegy...

Én trimmelem, azaz rövidre vágom, csak a bikinivonalat szoktam borotválni, mondjuk nyáron azt 2-3 naponta, télen 1-2 hetente. Párt olyat soha nem is sikerült választanom, aki ezt ne fogadta volna el.

2018. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18 évesen kipróbáltam, azóta minden hónapban egyszer legyantáztatom. Nekem sokkal kellemesebb, kényelmesebb szőr nélkül. Mindenki döntse el, neki mi a jó.

28N

2018. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig szőrtelenítek. Ha van párom ha nincs, ha tél van ha nyár. Én ettől érzem magam ápoltnak. :)
2018. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!