Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt látszik meg...

Mennyi idő alatt látszik meg az ISOTRETINOIN-t tartalmazo gyogyszer hatása?

Figyelt kérdés
mennyi ido alatt kezelt ki titeket a problematokbol? meddig kellett szedni? mennyi ido alatt lattatok a valtozast?

2018. jan. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb két hónapig kellett szednem, közben nem nagyon láttam változást, inkább sőt, az első egy hétben mintha rosszabb is lett volt, a második ilyen levél közepe felé kezdtem tapasztalni, hogy egyre szebb, és miután abbahagytam is csak javult az akném. Mostmár szép, egyáltalán nem olyan az arcom, csak pár felületi heg van. Azokkal majd jövő télen elmegyek ilyen hámlasztásra, meg ilyenek, azzal nagy részt eltüntethető, most sajnos még nincs ilyenekre pénzem, addig meg kibírom egy kis korrektorral :D
2018. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alapbol neked egy 10/10-es skalan mennyire volt durva az arcod?:D
2018. jan. 23. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, most ahogy visszanéztem képet, nekem elég durvának tűnik, olyan 7-8 talán. Viszont abból a szempontból nem durva, hogy nem az egész arcomon volt pl, tehát a homlokomon, államon, orromon nem volt, csak két oldalt az arccsontomnál. Meg szerencsére nem húztam annyira sokáig a dolgot, kb 2 hónapja lehetett, amikor elmentem bőrgyógyászhoz, szóval nem maradt ilyen "kráteres" az arcom, mert viszonylag hamar kezelve lett.
2018. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors es pontos valaszt!egyebkent ez a hatoanyak az ilyen elszinezodott hegek eltuntetesere is jo?ertem ezalatt hogy piros
2018. jan. 24. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, olyan szinten igen, hogy nekem is full piros volt ugye az arcom ott ahol volt, ez eltűnt, viszont azokon a helyeken, ahol volt 1-1 nagyobb akne, ott halvány folt maradt. Mondjuk tényleg, ezek már annyira nem feltűnőek, tényleg halványított rajta, korrektorral teljes mértékben eltűntethetők, meg ilyen hámlasztó kezelés is van rájuk.
2018. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!