Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tini pattanások ellen mit...

Tini pattanások ellen mit tegyek? Nem szeretném kinyomni 12/l

Figyelt kérdés
Vannak pattanásaim. És csúfolnak miatta és nagyon rosszul esik. Kinyomni nem szeretném.. Mit csinálják? 12/L
2018. jan. 23. 19:33
 1/8 anonim válasza:

Használj tonikot.Vattakorongra teszel a tonikból és áttörlöd vele az arcod. Olyat válassz ami tartalmaz szalicilsavat.

Ne minden nap használd mert akkor kiszárítja a bőrt.

2018. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aknesol jó megoldás, anno azt használtam, és maximálisan bevált. 1 hónapon belül eltűnt a 99%-uk.

Hasznos még, ha vörös izzásig hevített tűvel szúrod ki őket, csak itt cefetül kell vigyázni, ne remegjen a kezed...

2018. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eléggé elveszettek lehetnek, ha már mással nem tudnak csúfolni, csak a külsőddel...


Nekem is nagyon pattanásos volt, az arcom

ezeket használtam: -Szódabikarbóna: Nekem ez nagyon sokat segített (vízben elkevered, estére az arcodon hagyod, reggel lemosod)

- Almaecet: ez nagyon büdös, de hatásos

- Neogranormon:a sebek ellen.

- Teafa szappan: ezt most használom, eddig nagyon tetszik.:D


Ezek hatottak a legjobban, arctonik is jó rá.

Mondtak még nekem olyat, hogy paradicsommal is lehet, én nem próbáltam, de kísérletezhetsz.


Hétvégente, kéthetente miteszereket kinyomkodom, aztán bőrradírt használok, majd egy arcmaszkot.

2018. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az Aknesolt ajánlom. Nekem is nagyon bevált anno, illetve most a testvéreim is azt használják. Reggel és este alapos arcmosás után kell bekenni. Próbáld ki, hamar elfog tűnni, próbáld csak ki.
2018. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a többiek tanácsa nagyon jó. én még hozzá tenném, hogy nagyon lényeges a megfelelő arctisztítás minden nap. és nappal ne fedd be az arcod alapozóval, hagyd levegőzni, ne ronts a helyzeten. neten találsz szuper ötleteket, pakolásokat az arcbőrödnek megfelelően csak szét kell nézned.

bár az arcápolás nem csak kívülről, hanem belülről is lényeges. próbálj meg egy kicsit egészségesebben étkezni (kevesebb kenyérfélék, cukor bevitel), napi 2 liter víz legalább és A vitamin a bőr barátja

2018. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kipróbálom őket. Nem festem magam se a számat se az arcomat. 😊
2018. jan. 23. 21:55
 7/8 anonim válasza:

Nekem a hátam nagyon pattanásos volt, ez vált be: [link]

Arcra lehet, hogy elég az 50 mg-os is. Eleinte kb. kétnaponta kentem be az egész hátamat, mostanság csak helyileg használom, ha kijön egy-egy csúnyább pattanás. Mellette használok Neogranormont is.

2018. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szó: bőrgyógyász

Kérd meg édesanyád, hogy menjetek el, és ő majd ajánl valami krémet, terméket neked.

2018. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!