Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Serdülőkori pattanások ellen...

Serdülőkori pattanások ellen gyógyszertári krémek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok esetleg nekem segíteni? 16 éves vagyok, és pár éve szenvedek az életkori sajátosságok miatt... Járok persze kozmetikushoz is, és rendszeresen tisztítom az arcomat, annyira nem is vészes a helyzet, de tudnátok nekem gyógyszertári krémeket ajánlani, ami nektek/ismerősötöknek hatásos volt? Akneroxidot próbáltam, nem segített. Előre is köszönöm a válaszokat😊😍

2018. jan. 2. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2018. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én bementem gyógyszertárba, és megkérdeztem a gyógyszerészt hogy mit ajánlana az arcomra. (Nekem mivel közepesen aknés az arcom, ezért nekem olyan krémet ajánlott rá ami az én arcomra jó). Én Zineryt oldatot és Differin gélt kaptam, ezeket nekem a háziorvos írta fel, mert vényhez kötöttek. De nagyon szépen javul az arcom, úgyhogy érdeklődhetnél te is a gyógyszerésznél, háziorvosnál.:)
2018. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!