Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hamvasító...

Melyik a legjobb hamvasító sampon amit elsősorban drogériában lehet kapni?

Figyelt kérdés
Olyan sampont szeretnék ami a sárgulás ellen véd, vagy már a besárgult hajat rendbe tudja hozni. Csak olyanokat találtam amiket netről lehet megrendelni, de én nem netről szeretném.
2018. jan. 25. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Sziia nekem a DM saját márkás bevált, van hozzá azt hiszem balzsam. Is, de a samponja elég jó,nekem nem sárgás a hajam tolle persze rendeszeresen használom és nem egyből lett eredmény, de amm még a kallos is nagyon jó volt, az kis pici flakon amit vízzel kell higitani és úgy a hajra
2018. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én a schauma-nak a hamvasítóját használom, szerintem nagyon jó. Nem használom minden hajmosásnál, csak kb minden 2. 3. alkalommal.
2018. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn is a schaumát használom, nekem is bevált
2018. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A DM saját márkásai nekem nagyon nem váltak be. A schaumával szemezek, azonban többen azt írták róla, hogy be lilásította-kékesítette a hajukat, ez mennyire van így?
2018. jan. 25. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg volt olyan aki kipróbálta a "Tigi Bedhead Blonde Purple" hamvasító sampont? Mert még azon gondolkodok, hogy azt vegyem, de arról egy véleményt nem találtam.
2018. jan. 25. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha rendesen használod nem lesz lila, akkor történik ilyen ha rajta hagyod sokáig.
2018. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Sokáig voltam szinte teljesen ezüst fejjel, a schauma működött a legjobban. Nem szabad 1-2 percnél tovább fenthagyni és akkor nem hagy foltokat; a kallos lila hamvasító folyadéka sem rossz.
2018. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sok rosszat halottam ezekről a schaumákról meg hasonlókról, így csak maradtam az online rendelésnél és jóval drágább terméknél.
2018. jan. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!