Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júliusban bedaueroltattam a hajamat, ami kávébarnáról leszívta aranybarnára, majdnem hogy szőkére. Mivel ez lenőtt, a hajam felig szőkés, felig ez a sötétbarna. Be szeretném festeni (tudom, nem ajánlott) vissza barnára. Milyen színezőt/hajfestéket ajánlanátok?

2018. jan. 26. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig korulbelul 3szor lett festve a hajam (tudom hogy karos de szukseget erzem) es egy olyan festekrol tudok ugy nyilatkozni hogy tartos volt. Kozepbarna hajam van alapbol, es vilagosat szerettem volna, dehat nem olyanra sikeredett amilyenre szerettem volna. Sajnos viszont a nyomai megmaradtak. A marka neve Garnier Sensation. Arkategoriaban is eleg jo, szerintem. En azota fekete lettem, es kiserleteztem mas festekekkel, de tobb kevesebb sikerrel. Most a kallossal probalkozom majd meg, hat majd kiderul. Remelem tudtam segiteni :) a lenyeg hogy mindig 1-2 arnyalattal vilagosabb festeket vegyel, mert a dobozokon lathato szinnel sotetebb lesz mindig kicsivel a vegeredmeny.
2018. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!