Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a baja a bőrömnek, hogy...

Mi a baja a bőrömnek, hogy ápoljam, hogy szép legyen végre? (kép)

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál vele, de nem mondott semmit, csak hogy majd elnövöm. Mi az anyámat nőjek el rajta, 10 éve voltam kamasz!


Nem eszek már semmi allergént, sem tejterméket, sem mogyoróféléket, sem fűszereset, sem alkoholt, sem zsírosat... Kozmetikusnál még nem jártam mostanában, anno (4 éve) ő sem segített sokat rajta... :( Nem tudom, mit csináljak vele...


Egyszerre hámlik folyamatosan és van tele pattanásokkal, igyekszem inni eleget, de még mindig gusztustalan, szerintem vízhiányos is. Nem tudok rá rendesen sminkelni sem, mert a száraz részek nagyon látszanak, radírozni nem tudok rendesen, mert a pattanások helyein akkor hegek lesznek, próbáltam már zsíros krémet, vizeset, természetesebb arctisztítót, próbáltam csak vízzel mosni, próbáltam tiszta vazelinnel kenni, kókusz olajjal, szabadon hagyni nem tudom, mert úgy húzódik, olyan száraz lesz, hogy nem viseli el, próbáltam E-vitamin kúrát, semmit sem javult... Este szoktam rendesen letisztítani, reggel csak vízzel megmosom, mert a sok szar így is kiszárítja...


Nem tudom, mitől ilyen, de nagyon utálom.:(


Elég undorító, de szemléltetésképp:

[link]

[link]

[link]


2018. jan. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Bolti csirkét iktasd ki!

Nekem valami olyasmit mondtak,hogy beoltják őket valami cuccal,és pár nap elteltével bacik telepednek az anyagba,ami nár a csirkében van,ez nagyon káros a bőrre.Én mióta nem eszek csirkét csak azokon a bizonyos napokon jön elő egy-két pattanás

Hajrá

2018. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hasonló az arcbőröm, nálam hormonprobléma okozza. keress fel egy bőrgyógyászt mindenképp!
2018. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
akneroxid gél! 1 hete használom, sokkal jobb a helyzet. :) gyógyszertárban beszerezhető. arra vigyázz, hogy csak a pattanásokra kend, mert nagyon szárítja a bőrt!
2018. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!