Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legeslegjobb barnitók...

Melyik a legeslegjobb barnitókrém ami nem hagy csikot és szép barnaságot ad, és nem árt a börömnek mert kismama vagyok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyat irjatok ami bevált nektek.köszi
2008. okt. 20. 16:39
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj és a lényeg hogy ne hagyjon foltot mert az esküvömre kenem magam :)
2008. okt. 20. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dior vagy Lancome, Chanel. Menj el egy Müllerbe vagy esetleg egy Douglasbe és kérj tanácsot, h melyiket ajánlják. De ezek biztos h drágák,de minőségi termékek is. Valóban szépen barnítanak, és nem sárgán. Esküvőd előtt feltétlen próbáld ki a bőrödön ,h mennyit kell kenni belőle. És nagyon szépen és vékonyan, alaposan kell a bőrbe masszírozni az ilyen krémeket. Előtte csinálj egy alapos bőrradírozást, akkor még szebb lesz az eredmény. Sok sikert neked a babához, a lagzihoz és mindehez! Szia
2008. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a dove nagyon jó volt.
2008. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan!
2010. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

minden barnitókrém árt a bőrnek. Nézd meg ezt.


[link]

2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Célszerűbb ha szolizni mész párszor!A barnítókrémeket nagyon utálom,összecsomósodik a bőrön,foltot hagy a ruhán,ráadásul ha megizzadsz lefolyik...
2010. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kismama nem látod??

Habár az igaz hogy csomó kellemetlen mellékhatása van a barnítókrémnek.Én nem szeretem

2010. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!