Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet hosszú, hullámos...

Hogyan lehet hosszú, hullámos hajat hidratáltan és puhán, fényesen tartani?

Figyelt kérdés
Van erre valami jól bevált módszer? A kókuszolajjal próbálkoztam, de nekem nem igazán vált be. :(
2018. jan. 27. 19:02
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ilyen a hajam hullámos és leér a derekamig. Én a Rossmanban vettem a L'ORÉAL Elseve extraordinary oil és ez miatt könnyű kifésülni a hajam és nem töredezik + fényesebb lesz a hajam tőle. Meg még próbálj hajpakolásokat csinálni a hajdra mert az táplálja. Nekem mindenki a ricinus olajat ajánlották ,de sajnos az nállam nem vált be nem is nőt és még jobb se lett a hajam szerkezete. Szóval ez haj függő. Te próbáltad már a magic hairt? Tudsz rólla valamit mondani mert nagyon sokan ajálják azt is de Én még nem próbáltam,hogy milyen.
2018. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!