Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani jó állatkí...

Valaki tud ajánlani jó állatkísérletmentes hajápolókat?

Figyelt kérdés

Most kezdek átállni arra, hogy csak állatkísérletmentes termékeket használjak, viszont a tökéletes sampont, balzsamot (stb) még nem találtam meg.

(Ha valakinek van bármilyen nagyon bevált cruelty-free terméke ami nem hajra van, azt se tartsa magában :) )



2018. jan. 27. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Rossman és a DM saját márkás cuccai, mint pl az Isana és a Balea állatkísérlet mentesek.

Nekem személy szerint ez a sampon bevált, de mindenkinek más


[link]

2018. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 28. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj de jó! Egy kérdés amire tényleg hasznos választ tudok adni! :) Egy ideje már én is rámentem erre. Először is arckrémeket, sminklemosókat a Phi kozmetikumtól veszem, magyarok, a palackjaik tégelyeik újrahasznosíthatók, teljesen állatkísérlet mentes termékeket állítanak elő természetes alapanyagokból. És hozzá kell tennem, hogy tényleg jók a termékeik, illatra, állagra is.

Sampont balzsamot pont most váltottam, természetes összetevők, állagra tetszik, állatkísérlet mentes a Dr.Organic.

A dm saját márkája, az Alverde, állatkísérletmentes, és összetételében is szimpatikus, sokáig használtam. (csak amiatt váltottam, mert vékonyszálú a hajam, és valami extra kellett)

Mosószer, öblítő, mosogatószer: Frosch

Tusfürdő: Bettina Barty (Müller), TracleMoon (dm), Original Source (dm)

Arcradírnak, bőrradírnak meg kávézaccot használok, belekeverem az éppen használt tusfördőbe és meg is van oldva hogy állatkísérletmentes legyen.

A Dmben és a Müllerben sok állatkísérlet mentes termékből válogathatsz, amiket leírtam, azok tuti megérik az árukat. Arra figyelj azért, hogy az állatkísérletmentesség mellett, ne tartalmazzanak a magadra kent termékek parabéneket, szilikont és színezéket, hogy azért magadra is vigyázz. Szerencsére, már Magyarországra is kezdenek bejönni bőven az ilyesfajta termékek. Én egyelőre ezeket használom, és beváltak.

2018. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bőséges választ :)

Müller sajna nincs a környéken, Rossmann van a városban, dm pedig ahova suliba járok.

Igyekszem úgy vásárolni, hogy legyen nálam lista a márkákról amiket vehetek :)

2018. jan. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!