Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a problémám hogy nagyon...

Az a problémám hogy nagyon száraz a hajvégem pedig nagyon sok mindent kipróbáltam gliss kur haj olaj vágatam is a végéből még otthoni hajápolókat is beszoktam néha vettni. De a vége nem töredezet csak kivan szálkásodva. Mégis mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az t0‹2redezett az a sz¨˘lk¨˘s haj csak ¨˛gy szoktuk h¨Şvni hogy t0‹2redezett..Am¨˛gy 0‡7N szerintem semmi ¨Śrtelme hajpakol¨˘sokat hasznalni meg balzsamolat azon m¨˘r semmi nem haszn¨˘l csak a haj v¨˘g¨˘s.0‡7n szombaton v¨˘gatom le a hajam•02
2016. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első, a szálkás nem feltétlenül töredezett, inkább el van vékonyodva.

Én is hiába vágatok belőle 3 havonta, extra ápolás mellett nem törik, viszont akár a fejemre állhatok, akkor is valamennyire elvékonyodik :( És ha eltalálom, hogy ne legyen száraz, akkor a töve csöpög 2 napon belül a zsírtól. Mondjuk én keveset iszok, de mikor számoltam, hogy meglegyen a napi 2,5 liter,akkor is ez volt a helyzet. Folyamatosan szedek multivitamint is, de haj terén szintén hasztalan. Ráadásul leváttam 2 éve, most növesztem, de úgy látom ha mindig le van vágva a vékonyodó rész, soha nem fog megnőni :(

2016. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány naponta mosol hajat? a hajvégeiket mosás nélkül is naponta befújhatod nyugodtan folyékony ápolószerrel.
2016. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj természetes ápoló olajakat, sokkal hasznosabb a hajnak mint a glisskuros vacakok. Argán olajat minden nap lehet használni és szépen helyre tudja hozni a hajat.
2016. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!