Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 10 ezer forintos Jaguár...

Egy 10 ezer forintos Jaguár ollo szépen eltüntetni a töredezett hajvégeket? Vagy ahoz drágább ollo kéne?

Figyelt kérdés
Ez az első ollóm, és nem tudom hogy merjek-e vágni a hajam végéből (szigorúan csak par centit) vagy mivel nem a legdrágább fodrász ollo csak jobban feltörné a hajam, vagy nem teljesen jol vágna le, ami egy kis idő utan ujbol feltörne. Vélemények?
2018. jan. 28. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy mennyibe kerül, egy olcsó dm-es hajvágó ollóval is le tudod vágni, nem fogja feltörni. Én mindig magamnak vágtam és kb évente 1x vágok belőle, akkor is alig van töredezett hajvégem. Attól törik meg ha valaki pl papírvágó vagy körömollóval vág bele, meg értelemszerűen ha roncsolod hővel, hajfestéssel.
2018. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nekem miért tört vissza pár nap múlva? :(
2018. jan. 30. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az ollótól függ sajnos :(

Én rendszeresen vágatom a hajam végét fodrásszal, aki jó minőségű ollót használ, de mégis törik....

Pedig óvatosan fésülöm, nem vasalom, csak natúrkozmetikumokat használok rá, hetente kenem kókuszolajjal és argánolajjal, próbáltam vitaminokat szedni.... de hiába, mert mindig vágni kell belőle, folyton eltöredezik a vége.

Sajnos ez nagyrészt genetika szerintem, h kinek milyen szerkezetű, és mennyire strapabíró a haja.

2018. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!