Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig nem kell szőrteleníteni...

Meddig nem kell szőrteleníteni, hogy valakinek olyan nagy hónaljkutyája legyen?

Figyelt kérdés
Ha két hónapig nem epiláltam se nézett ki úgy, pedig erős, fekete szőrzetem van.
2018. jan. 29. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél év kb.
2018. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úristen, nekem sose volt olyan, közel sem, pedig volt, hogy hónapokig hozzá se nyúltam.
2018. jan. 29. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy 3-4 hónap alatt tuti összejönne egy olyasmi..Mondjuk nekem sajnos erősebb a szőrzetem ezért nyáron 2-3 naponta muszáj borotválkoznom.:D De inkább nem kisérletezek ilyesmikkel.:D
2018. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon erős, de elég 2-3 hetente epilálnom. Borotvával minden egyes nap kellene, Nem is fájdalmas. Nem tudom elképzelnu, hogy úgy megnövesszem, már kicsinél is viszket, zavar.
2018. jan. 29. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleinte tényleg zavar, de meg lehet szokni.Nekem nyár vége óta nincs szedve,már teljesen természetes.L.
2018. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mire jó ez? Oké a lábadat nem bántod, de a hónaljad mégis más
2018. jan. 30. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Magam sem tudom.Engem nem zavar,más nem látja. Ha jó idő van,látszik,akkor természetesen én is szőrtelenítek, ilyenkor viszont elvagyok.
2018. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!