Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrzetű fiú vagyok, és...

Erős szőrzetű fiú vagyok, és le akarom magam szőrteleníteni, mivel lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Járok edzeni, de sajnos az izomnem látszik rajtam a sok szőrtől, ezért le akarom szedni, has, mellkas, láb karról. Mivel lehet gyorsan hatásosan otthon magamnak megcsinálni. Nem akarom hogy másnap már borostás legyen. Gyanta vagy epilátor

2017. júl. 9. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál gyantáztass!
2017. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szerintemse válasza:
Figyi ha nem vagy bena akkor sajat magadnak is megtudod csinalni. Veszel tegelyes gyantat egy kislabasba teszed vizzel es egy fedovel.. ha latod hogy teljesen megolvadt mar akkor fentrol lefele magadra teszed kis reszben.megnyomkodod a gyantat magadon hogy a szorod beletapadjon aztan egy hirtelen mozdulattal lentrol felfele leszeded. Es igy tovabb. Sok sikert nem nehez.:) de ha problemad lenne akkor irj privatba es megadom az elerhetosegeimet 16/L
2017. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kend be magad forró kátránnyal. Egy ideig biztos nem nő szőrzeted.
2017. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért gond ha szőrös vagy?

Nekem személy szerint nincs gondom a szőrös pasikkal,férfiassá teszi őket (jobban,mint az izom ;) )

2017. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!