Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki sok év...

Van itt olyan aki sok év szőke után váltott vissza sötétbarnára? Nehéz volt megszokni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, a “sok ev” nekem az 2 volt, 16-tol 18 eves koromig szoke voltam teljesen, es most kozep-sotetbarna. Az elejen persze, fura volt, de sokkal jobban szeretem, mint a szoket, ez az eredeti hajszinem is, szoval mar nem kell festegetnem. Csak a baj volt a szokevel, es orulok hogy visszafestettem
2018. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelen :)

Nehéz olyan szempontból, hogy tetszik a szőke még most is. Szívesen lennék időnként szőke.

Könnyű olyan szempontból, hogy azóta sokkal szebb, puhább, fényesebb a hajam. Nincs vele annyi gond. Festetni is ritkábban kell. A szőke nagyon macerás.

2018. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elég nehéz volt. Szőke voltam, és befestettem a hajam sötétbarnára, legelső alkalommal mikor ezt elkövettem, végigbőgtem 4 napot aztán visszafestettem világosra. Aztán eltelt pár év, és megint megkíséreltem ezt, szőkéből sötétbarnát, akkor már tetszett, kb fél évet bírtam ki sötét hajjal, de rájöttem, hogy ez nagyon nem én vagyok, úgyhogy újra visszafestettem szőkére. Baromi nehéz volt ez az egész folyamat.
2018. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, mindenkit felszavaztam. Én 8 év szőkítés után festetem vissza jövő héten, sajnos az utóbbi pár évben nagyon tönkrement. Törik az alja, szőkítéskor csomókban hullik, de még menthető ha békénhagyom. Igazából már 1 éve tervezem csak eddig halogattam mert stresszelek miatta, nagyon drasztikus változás lesz. Szerintem én is sírva fogok elaludni minimum 1 hónapig:D 3-as, nagyon szerencsés vagy hogy ennyire sokat bír a hajad:(
2018. jan. 29. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem csak a tövét festeted be barnával persze ilyen ombrés átmenettel és akkor szőke is maradsz nem lessz drasztikus a változás, nem kell bajlódni a festéssel sem és szépen lenöveszted így a szőkét és leszel barna. Legalábbis én ezt tettem.
2018. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!