Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajat, hogyan...

Festett fekete hajat, hogyan lehet a legegyszerübben, károsítás nélkül barnára világosítani? Milyen ház praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőkés-barna hajamat 3-4 éve meliroztattam, de 2 éve be lett festve feketére, nagyon sokáig kopott, sőt még mindig, ha nincs festve 2 hónapig, akkor a vége már sötétbarna.

Az elmúlt időszakban (más egeszségügyi gondjaim miatt) nagyon elkezdett hullani a hajam, ezért is le szeretnék állni a hajfestésről. Tudom, hogy ezt nem lehet pikk-pakk abbahagyni, ha továbbra sem szeretnék lenőtt, ronda hajat.

A kérdésem tehát az lenne, hogy hogyan lehet kibarnítani a hajamat, hasonlóra, mint az eredeti? Fodrász segítsége mellett rábírok valahogyan segíteni a dologra? Házi patikai oldalon azt olvastam, hogy a citromlé koptat… ez mennyire igaz? Ismertek még hasonló módszereket?

Tudom, hogy ez az egész folyamat nem 1-2 kezelést vesz majd igénybe, pláne, hogy nagyon megterhelni sem szeretném a hajamat. A haj végeim eléggé elhalltak, persze rendszeresen pakolással próbálkozom...

Köszönöm szépen előre is az összes jó tanácsot, megy a zöld kiskéz minden kedves válaszolónak!😘😁👍🏻



2018. jan. 29. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Az elhalt hajvegeket vagasd le, tapasztalatbol mondom hogy azokon mar semmi sem fog segiteni.

A c-vitamin vilagosit, nekem is hatott! Probald ki, itt van meg egy velemeny rola:

“Már évek óta mindig feketére festetem a hajamat, 4 éve nyáron elhatároztam, hogy tartok egy kis pihenőt, akkor ajánlották a c-vitaminos kezelést, samponnal kevertem össze a port úgy vittem fel a száraz hajamra, majd zacsi, törölköző, rajta hagytam kb 1-1,5 órát és elég szépen visszabarnította a hajamat, és sokkal egészségesebbnek tűnt. Azóta évente vagy kétévente mindig pár hónapra használom :)”

2018. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja, illetve van a hajfestek eltavolito, colour b4. Nagyon sokan dicserik, de nekem sajna sotetbarnabol elb*szott voroses hajat csinalt
2018. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

A b4colort ajánlom.

Dmben lehet venni kB 4000 Ft.

Ez egy hajradir. Nem károsítja a hajad vagy csak minimálisan.

a festett réteget leszedi a hajrol.

Lehet nem a saját szined kapod vissza. Olyat kapsz ami lenne ha lehámoznak a hajadrol a fekete festéket.

Használat után pár napot várni kell hajfestes előtt különben vissza sötétül.

Érdemes utána a saját szinedre befesteni a hajad aztán már nőhet le.


A hajvegeidet feltétlenül vagasd le, azon semmilyen pakolás nem segít már.

2018. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha melírozva volt szerintem jobb ha nem használsz rá hajradírt mert a szőkített részeket vörösesre fogja szívni
2018. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

A colour b4 nekem nem vált be, nem lett egyenletes, ki is száradt, jobban jártam volna szőkítő porral is.

A C vitamin poros világosítás viszont tényleg hatékony! Balzsammal keverve vittem fel, így nem is szárított, egyenletes a színeredmény és többször is lehet ismételni.

2018. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat! A C vitaminos megoldással kapcsolatban szeretném még kérdezni, hogy ez sima C vitamin por, ugye?
2018. jan. 30. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. patikában meg dm-ben is kapható
2018. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen C vitamin por! Nekem több árnyalatot is világosított, és nem károsítja a hajat, ellentétben a Color 4b és egyéb vegyszeres kencékkel.
2018. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!