Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szoktatok szolizni?

Hogy szoktatok szolizni?

Figyelt kérdés

Május elejéig szeretném, ha szép színen lenne, és most elég fehér vagyok, heti hány alkalommal menjek, hány percre?

24L


2018. jan. 30. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én heti 1x 10 percre járok UV mentes szoliba. És elégedett vagyok a színemmel. Ad egy kellemes normál barnaságot.
2018. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam változó. Valamikor elmegyek egy héten 3x vagy csak 1x. Van amikor egy hétig nem megyek. A cső fajtája a legfontosabb. Ha jó szoliba mész akkor elég elmenned április közepén heti 2x.
2018. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mikor hogy van időm/kedvem. Van, hogy elmegyek egy héten 2x -3x is, van, hogy kimarad egy-másfél hét. Általában 10-12 percre szoktam. Egészbévben járok, nyáron is. Nagyon szép kellemes barna vagyok.

Ha most elkezded és heti egyszer eljársz, akkor nagyon szép színed lesz májusig. Fokozatosan emeld az időt, ne rögtön 10 percre feküdj be, szerintem először elég mondjuk 5 perc.

2018. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is 5 percre gondoltam először, majd minden 2.alkalom után növelném, viszont nem tudom, meddig növeljem. 10 percig?
2018. jan. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!