Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha atfestem a hajamat barnara...

Ha atfestem a hajamat barnara akkor kevesbe fog torni/hullani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg szeptemberben a fenekemig ert a hajam, mostanra mar csak a valamig er...

Fodrasznal voltam hogy a hosszu,lenoveses fekete hajambol csinaljunk szoket.

2x lett szivatva, 2x festve(azota itthon is festettem 2x) de mar a fodrasz manovere utan nem kellett volna festenem szokere mert mar akkor hullot es tort a vege mikor a fodrasz megcsinalta. A muveletek elott megnezte a hajam es azt mondta hogy birni fogja a 2x szivatast. Hst nem igy lett... ott hagytam vagy 25ezer forintot es a hajam felet!! Mert sajnos le kellett vagni a hajamat annyira elviselhetetlen volt. Nagyon banom es hianyzik a hosszu hajam.. eredeti hajszinem kozep-de inkabb sotetbarna. A hajamat utoljara november elejen festettem, azota hagyom, viszont meg mindig hullik, mikor fesulkodom nagyon sok 3-4 centis szalak tornek le a hajam vegebol.

Tudom hogy a hajfestes karos es sok a kemiai anyag benne, de az lenne a kerdesem hogy ha atfestem a hajam kozepbarnara akkor kevesbe fog-e torni, vagy inkabb csak jobban? Nagyon bizonytalan vagyok es felek hogy megkopaszodom de igy meg nem szeretek mutatkozni hogy ilyen lenoveses a hajam... annyira nem elviselhetetlen mert a hajam inkabb kozepszoke mint az a nagyon vilagos, de megsem olyan szep latvany hogy a hajam teteje barna...

Koszonom a kedves valaszokat elore is!


2018. febr. 2. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig voltam szőke. Teljesen szőke is, meg úgy is, hogy természetes hatásúra ki volt melírozva. Amióta barna vagyok, a hajam sokkal puhább, fényesebb, szebb. Kevesebb gond van vele. Festetni is ritkábban kell. A szőke nagyon macerás. A leszivatás jobban károsítja a hajat, mint egy sima festés.
2018. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, valamit tényleg javítani fog rajta, csodát nem fog vele tenni de mivel a sötét festék "feltölti" a hajszálakat nem lesz olyan száraz tapintása mint a szőkének. Szerintem is fesd vissza, kb 2-3 festés után megmarad benne a sötét és akkor már nem lesz vele több macera.
2018. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Túl esel a lenövesztésen s felejtsed el a haj színezgetését.

Roncsolja a haj szerkezetét.

Egy újabb festéssel lehet csak rontanál a helyzeten.


Nagyon sokan sírnak a hajuk állapota miatt... maguknak okozták.


A szín váltogatás helyett inkább kis kondizásra, egészségükre figyelnének az emberek.


Combközépig ér a hajam, körmeim 4-5mm re vissza vágottak rendes fehérek. Laza 10 évet letagadhatok, mert figyelek magamra.


Ha túl esel ezen a haj gondon, koncentrálj tested egészségére.

2018. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!

Lehet megfontolom, sot..biztos hogy barnara fessem a hajamat. Az atfestes utan semmikepp nem szeretnek tobbet hajfestekhez nyulni, sajnos nagyon hamar elkezdtem hasznalni a festekeket, 13 eves koromban. De eddig semmi problema nem volt. Gyonyoru hajam volt! A szoke szin es a szivatas tette tonkre. Sokan mondjak hogy a fekete es a szoke a legbantobb hajszin festekben. Nekem a fekete inkabb erositette fel a hajam mint ellenkezolg. Sokkal gyorsabban nott, kezelhetobb lett. Ami kicsit erdekes.. de semmikepp nem lennek ujra fekete.

Kedves utolso! Buszke lehetsz magadra hogy ilyen kulsovel rendelkezel es igy tudsz foglalkozni magad egeszsegevel. Nekem nincs penzem edzesekre(tanulo vagyok), es eleg komoly gerincproblemam van mar kiskorom ota, ezert nem eroltethetem meg magam, meg a testneveles orakat is megtiltotta a gyogytornaszom sajnos.

2018. febr. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!