Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajamat?

Levágassam a hajamat?

Figyelt kérdés
Kb 60cm hosszu a hajam es mar eleg toredezett a vege es nagyon nagyon lassan is no,mosas utan 2.nap mar tartasa egyaltalan nincsen es ez valamennyire ertheto hiszen van súlya. Viszont ha no par centit azt is toredezve. Es felmerult egy otletem hogy levagassam e egy kicsivel vall alattig erore? Kerekebb fejem van es nemtudom hogy hogyan állna. Meg persze felek is hogyha levagatom akkor nemtetszik es sok ido foleg nekem mig visszano. 2018ban a hosszu vagy a rovid haj fog menni? Levagassam?
2018. jan. 31. 15:19
 1/6 anonim válasza:
55%
Csak a végéből vágjál nekem is kerek az arcom, de nem állt rosszul
2018. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

"Viszont ha no par centit azt is toredezve."

:D ezt ugye nem gondolog komolyan, hogy így van? A hajad a fejtetőből nő, ott nem töredezik. Ha így lenne már kopasz lennél. Remélem csak elírás/rossz fogalmazás..

Nő a hajad, de mivel a vége töredezett, folyamatosan visszatörik, ezért olyan, mintha nem nőne. A végét vágasd le, kerüld azokat a dolgokat amiktől törik (hajvasaló/göndörítő, törölközővel törlés, vizes haj fésülése stb), és máris látványos lesz az eredmény. Addig biztos nem lesz hosszabb, amíg a vége roncsolódott.

2018. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem sajnálod levágatni akkor szerintem tedd meg, mert én személy szerint nagyon sok vállig érő hajas képet látok. Nekem is nagyon kerek arcom van, de mindenki azt mondja, hogy jól áll 🙂
2018. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Könyörgöm, vágasd le. A se ggig érö haj nem divat. Az igénytelen, eltört végü meg pláne. Legyen rövidebb, de szép, ápolt.
2018. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként most is meg tavaly is nagyon menő a vállig erő hajak, én is pont most akarom levágatni a derékig erő hajam. :)

Pl: Selena Gomeznek is kerek a fejformája mégis jól áll neki a vállig erő :)

De neked kell dönteni.

2018. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy vágasd, de akkor már teljesen rövidre :) (imádom az egész rövid, pixie vagy tüsi hajat lányokon). Egyébként meg ne az befolyásoljon, hogy idén mi "fog menni", hanem hogy mi az a stílus, amit magadénak tudsz érezni.
2018. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!