Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arctej mire való? Tisztít,...

Az arctej mire való? Tisztít, vagy krém helyett? Mivel viszitek fel?

Figyelt kérdés

Jó áron volt, megvettem, de sosem volt még ilyenem.

Alig van rajta magyar szöveg, így nem derül ki, mire, mikor, hogy kell használni.

Annyit ír, vattakoronggal vigyem fel, de az beszívja, és nem érzem, h a bőrömre kerül. Több marad a vattakorongon.

Előtte kell tisztítani?


2018. febr. 3. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vattakorongra nyomod majd az arcodat atkened vele.aztán jöhet az arctisztitas.mivel én sminkelem magam,igy arctejjel szoktam eltávolítani és utána arclemosoval lemosni!
2018. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat akkor ez penzkidobas, minek a tej, ha utana lemosod?

En nem sminkelek, ez csak sminkeltavolitasra lenne?

Illene rairni...

Koszi rossmann

2018. febr. 3. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A Rossmann hibája, hogy úgy vettél meg valamit, hogy fogalmad sem volt róla, mire való?
2018. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az nyilvan nem.

De az igen, hogy nincs rairva magyarul. Szerintem erre torveny is van.

2018. febr. 4. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:

a neten akkor is kikeresheted, krémmánia.


elvileg kétfázisú tisztításra van: ez kicsit zsírosabb, és utána jöhet valami vizesebb. nekem kényelmetlen, nem érzem magam tőle tisztának, csak habzóval mosakszom.


viszont felrakhatod arcpakolásnak is egy kis hidratálásért. és kézzel is fel lehet vinni.

2018. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. febr. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!