Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok arclemosó gélre rá van...

Sok arclemosó gélre rá van írva, hogy a sminket is eltávolítja. Én inkább használok külön sminklemosót, és utána csinálom az arctisztítást (arclemosó, tonik, krém). Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Láttam olyat is, amire azt volt ráírva, hogy sminklemosó arctisztító tej. Ez kiváltja az arclemosást is, és utána jöhet a tonik?

2013. aug. 27. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is külön csinálom. Szemfestéklemosóval lemosom a szemsinket az arcomról meg vagy arctisztító tejjel vagy arctisztító kendővel szoktam letörölni a sminket.
2013. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én babapopsi törlővel le szoktam törölni először a sminket, majd arclemosó gélt használok. Nekem igazából még ez a kettő sem szedi le tökéletesen, pedig nem használok sok sminket.
2013. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a szememet kallos szemfestéklemosóval, az arcomat L'oreal micellás vízzel mosom le :)
2013. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!