Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehelhetnek eletet a...

Hogyan lehelhetnek eletet a hajam szokitett reszebe?

Figyelt kérdés

Ombre hajam van, mar egy eve kivan szokitve az alja. Az utobbi par honapban nagyon szalkas lett, csunya, szaraz es elettelen. Eddig amugy nem volt vele baj.

Tudtok valami pakolast ajanlani, ami nektek bevalt/ biztosan hat? Elsosorban drogeriakban es fodraszkellekesben kaphatokra gondolok, nem hazi praktikakra. Elore is koszonom!



2018. febr. 3. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagd le, azon mar semmi sem segit, tapasztalatbol mondom:)
2018. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fejek kozepen kezdodik a szoke resz, szoval nem, nem vagatom le. :)

Ezert is keresem a megoldast.

2018. febr. 3. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

A tönkrement részbe semmi nem lehel életet.

Csinaltathatsz joico kezelést 20 ezerért, olaplexet stb de 2 hajmosas után ugyanolyan tré lesz mint most.

Amennyire lehet le kellene vagatni a szokitest meg sürgősen elfelejteni.

Mondom én full rövid hajjal.... pár éve derékig ért.

Szokites volume hullám stb....semmi nem hozza rendbe.

2018. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ember, azért mondom hogy vágasd le, mert én is így jártam. FENEKEMIG ért a hajam, szép, egészséges, fekete haj volt (festett). Majd tavasszal kitaláltam, hogy jajj miért ne lehetne megint szőke hajam. Aha, a második szőkítésnél úgy letört, elszáradt a hajam, hogy a vállamig le kellett vágatni.

Menj fodrászhoz, kérd ki a tanácsát erről. Ha így hagyod úgy fog tűnni, mintha nem is nőne a hajad, a száraz végek tovább fognak törni.

2018. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, tapasztalatból. Egy idő után annyira törik a haj hogy hiába nő a fejed tetején, folyamatosan visszakopik. Fésülhetetlen, kezelhetetlen, idegesítő, fájdalmas. Ha barnára festettem vissza akkor egy darabig jó volt, utána a szőkített rész ledobta magáról a festéket. Akármit kentem rá, max egy napig tartott, utána megint olyan volt mint a szalma. Addig szenvedtem, amíg le nem vágattam...
2018. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!