Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha epilálnám a lábom, akkor...

Ha epilálnám a lábom, akkor tovább tartana amíg visszanő a szőr?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan nő a szőr a lábamon , tenyleg nagyon... Ha borotválom akkor masik nap mar latszik a szőr megint. Van akinek ilyen gyorsan nő vissza es az epilálás segitett?

2018. febr. 3. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az epilátor se csodaszer. Van, akinek egy hétig tart, másiknak másfél hétig. Nekem kb majdnem egy hétig tart.

Sokkal jobb így és lassabban nő vissza.

2018. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze. Borotvával csak a felszínen lévő szőrt távolítod el. Epilálással pedig a szőrszál tövestől jön ki- ezért is fáj annyira.

Nálam nem mindig sikerült tövestől kiszednie a szőröket, azok gyorsabban visszanőttek. Meg nekem folyton benőttek a szőrszálak, úgyhogy már kb 5 éve nem epilálok de még mindig vannak kopasz foltok a lábamon. (2 évig használtam ezt a szőrtelenítési módszert)

Szerintem próbáld ki. Ha nem érzékeny a bőröd meg nincsenek ilyen kis aljas szőrszálaid, mint nekem, akkor a legjobb megoldás lehet.

Az első iszonyat fáj, ne rettentsen el. Később hozzá is szoksz, a szőrök is kevesebben- és gyengébbek lesznek, akkor már egyáltalán nem para.

2018. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aaah Hetente kell nekem.ha várok két hetet akkor dzsunbuj lesz :D

Nyáron olyan 3 Naponta szoktam h szép puha és sima legyen :)

Meg ha Hetente csinálom amikor nem nő ki olyan sok akkor nem fáj.

Szerintem kamu a 4 hét,de a gyantázott is meglátszik egy hét után! Én már kb legalább 5 éve epilalom.

2018. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyorsan nő. Ha epilálom is hamar kinő, de azért így is jóval tovább tart mint a borotva.Nekem epilátorral 3 naponta kell átmenni rajta,igaz nem mind, csak mindig ki-kinő pár szál.Ha hagyom akkor egy hát után már mind kibújik. Ennek ellenére én többnyire borotválom,mert epilálás után nagyon meglátszanak a szőrszál helyén levő piros pöttyök. Hiába kenem, meglátni.
2018. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tovább tart, viszont szintúgy rendszeresen kell, ha valóban szép sima lábat szeretnél. Nekem nem egyformán nőnek vissza, van ami hamarabb, később. Így heti 1 alkalommal nem árt átmenni rajta és mivel csak néhány szálról van szó, ezért fájni se fáj, kevésbé lesz piros.

Kezdetben a pirosság sokáig tartott, ma már viszonylag hamar elmúlik, simán előtte bőr radírozom (+ kisebb eséllyel nő be a szőrszák) és utána kamillás hintőporozom.

Nekem bevált az epillátor. Próbáltam egy régi szutykot: 1 húzás ment vele kín keservesen. A braun silk-épil 7 (18ért vettem) bevált. Kádban fürdés közben, után, víz alatt is lehet, így csak elég utána a kádat/zuhanyzót kiöblíteni. Szerintem megéri befektetni, ha csak annyi időre szolgál, mint a garancia, akkor egy gyantázás árát visszahozza és könnyedén magadnak is tudod csinálni. Csak az 1. alkalmat kell kibírni, vagy előtte esetleg legyantázni. Ha nem olyan sűrű nem fáj annyira, idővel pedig a fájdalom redukálódik

2018. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!