Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első hajfestés előtt állok!...

Első hajfestés előtt állok! Tudnátok nekem tanácsokat adni, hogyan kezeljem majd a hajamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még sohasem volt festve a hajam, most először lesz jövőhéten. Jelenleg kb.a hátam közepéig érő, barna színű hajam van. Ebből lesz levágatva (egészségügyi) aztán pedig Ombre hajat szeretnék. A vége/közepétől szőke színű lesz. A fodrászomat nem kérdeztem meg, de ilyen esetben csak simán festve lesz, vagy lefogja szívatni? Kb.mennyi ideig tart egy ilyen festés? Milyen hajsampont használjak majd utána? Jelenleg Pantene hajsampont használnok, ha korpásodik a fejem akkor Head&Shoulderst. Festett haj után ugyanúgy használhatom ezeket?

Előre is köszönöm a válaszokat 😊


2018. febr. 4. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Először leszívatja, majd utána festi. A szőkítésnél kb 20-30 percet kell várni, festésnél 30-40-et, aztán még számolj bele 10 percet kb szárításra, kimosásra.

Használhatsz bármilyen sampont, ne gondold már túl ennyire... A festett részt heti egyszer bekenheted hamvasítóval, hogy megtartsa a szép színét.

2018. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!