Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egy lánynak túl hosszú...

Lehet egy lánynak túl hosszú a haja?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a legtöbben azzal értenek egyet, hogy egy lánynak legyen hosszú a haja, mert az nőiesebb, és a legtöbb lánynak jobban áll, mint a rövid haj.

De van olyan, hogy egy lánynak túl hosszú a haja? Hogy egy bizonyos hosszig szép, de ha annál hosszabb, az már inkább visszataszító? Vagy minél hosszabb, annál szebb?



2018. febr. 5. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet. A fenékig/fenék alá érő haj szerintem már nem szép. Általában csak lóg a világba.
2018. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Érhet fenékig, de fenék alá már ne érjen! Nem vonzó úgy, eltakarja a jó s....ggét az illetőnek!
2018. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fenék kezdetétől ne legyen hosszabb. Nekem a vállig érőtől a seggig érőig bejön minden, kedvencem talán a derékig érő.
2018. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked milyen hosszú a hajad?
2018. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen olyan, ami éppen neki tetszik.
2018. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem általában a hátközépig érő haj tetszik még, annál hosszabb nem mindig. Mármint, véleményem szerint a hosszú haj az nőiesebb, de nem kell feltétlen fenékig érnie. Mert egy hossz után már tényleg csak úgy lóg a semmibe, és az olyan hosszú haj egyszerűen nem tetszik nekem. :)
2018. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Én a minél hosszabb annál jobb elvét vallom, persze legyen ápolt. Imádom a vádliig vagy combig érő hajat.
2018. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg csípőig ér a hajam. Azon vagyok, hogy olyan hosszúra növesszem, amennyire csak lehet... Csak elgondolkoztam rajta, hogy vannak akik már így is túl hosszúnak tartják. (Dús, enyhén hullámos, ápolt hajam van, bár a vége egy kicsit töredezik, de a hosszához képest nem vészesen.) És lehet, hogy nem érdemes tovább növeszteni, bár lehet nem is nőne már hosszabbra.
2018. febr. 7. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Szép hajad lehet. A helyedben megpróbálnám tovább növeszteni. Igaz az alját kicsit rendbe kéne rakni előtte, hogy ne töredezzen. Kitartás csak így tovább. Szép hajad van.
2018. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan,h túl hosszú....

Mindig is olyan lányról álmodoztam,akinek földig érő haja van....

Eddig még nem sikerült megtalálnom!

2018. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!