Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mélybarna vagy világosbarna...

Mélybarna vagy világosbarna haj szebb egy hosszú hajú, sötétbarna szemu lánynak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem világosbarna a hajam és sötét a szemem szerintem nincs vele bajom,de a többség azt fogja mondani hogy sötét haj sötét szem jobb,a másik szokatlanabb.
2016. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sötét szem-sötét haj olyan snassz. Szerintem a világosbarna. A kontraszt jó, legyen az világos haj-sötét szem, vagy fordítva.
2016. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mélybarna haj.
2016. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 33/6 válasza:

Nincs erre szabály.

Nekem speciel még zsánerem sincs, de valamiért eddig mindig barna hajú, barna szemű lányokkal gabalyodtam össze egész tartós kapcsolatokra.

Volt azonban piros hajú kedvesem is egyszer, tetszett is nagyon, egyedül a nagyon erősen és gyakran festett haja tapintása nem volt kellemes, nem volt természetes.

Világos haj / sötét szem talán szokatlanabb, ezért talán izgibb is, de ha emiatt erősen festened kell, akkor ne állj rá hosszú távon.

Légy csinos és bájos, és nyert ügyed van bármilyen színű hajjal.

F/42

2016. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!