Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetves lettem! Mitől lehet...

Tetves lettem! Mitől lehet valakinek tetűje illetve hány naponta szabad tetűírtóval hajat mosni? (Surgos! )

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzáérsz a buszon egy tetves emberhez, voila... Bárkivel megtörténhet, aki érintkezik más emberekkel vagy más emberek feje által érintett dolgokkal...


A tetűírtót nem tudom, én a szaunára esküszöm :D

2018. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Naponta, és utána pici sörtés kefével fésüld át, és valaki húzogassa le a serkéket a hajadról.


Jó hír: tetvesen nem mehetsz suliba :)

2018. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az irtás után érdemes legalább egy hónapig minden nap a tetűfésűvel átfésülni. Ugyanis nem feltétlenül jön ki minden serke sem a tetűirtótól, sem a fésűtől; viszont a fésű a rendes tetveket 100%-ban kiszedi, azok meg nem azonnal raknak petéket csak pár nap után. Szóval egy idő után így tutira eltűnnek.
2018. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lányaim az ovibòl hozták haza nyáron. Nálunk a Difusil spray vált be, ami a serkét is megöli. Szlovákiában élünk, itt ez a legjobb szer. 2 héten keresztül órákat töltöttem az átfésüléssel, serkék lehúzásával. Derékig érő hajuk van. Persze az enyémbe is átmászott. A tettűírtót 5 naponta javasolt megismételni kb. 3 héten keresztül. Azóta a Hedryn: Teret &Go-t használom minden héten megelőzésként.
2018. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyerekkoromban én is voltam már tetves, kétszer is, anyukám rengeteget szenvedett az átfésüléssel, csípte a bőröm a sampon, szörnyű kínokban teltek el azok a napok. Ma már azt mondja, hogy ha ma lennék tetves, egyszerűen csak befestené a hajam ugyanolyan barnára, amilyen természetesen is. A festék ugye teljesen kémiai anyag, szóval elmenekülnek hamar, nem is élik túl. Persze gyerekként még nem festhette be, és nem is jött rá még akkor, de ma már így csinálná. Szóval ha te is elmúltál legalább 15-16 éves, én azt javaslom, hogy fesd be a hajad.
2018. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!