Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszkorban normális, hogy 4...

Kamaszkorban normális, hogy 4 naponta mosnom kell a hajamat mert zsírosodik?

Figyelt kérdés

4 nappal azután hogy megmosom a hajam már megint megkell, mert egyszerűen bezsírosodik teljesen. Jó minőségű hajsamponokat használok mindig (Head&Shoulders, Gliss Kur, Pantene) de egyszerűen tiszta zsír pár nap után. Régebben sosem volt ilyen gondom, 1x kellett csak egy héten, és akkor is inkább korpásodás miatt. Ez kamaszkorban normális? Semmi mást nem használok, csak hajsampont, hajlakkot/hajhabot soha. Festve sosem volt még.

(Egyébként a hajamon kívül az arcom is tiszta zsír, és azzal konkrétan semmit nem tudok csinálni)

17/L


2018. jan. 24. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de azt megjegyezném higy a Head&Shoulders nekem egyáltalán nem vált be sem korpára sem a zsírosodásra. Nekem mostanában megváltozott a hajam vagy nem tudom hogy fejezzem ki magam de a 3 naponta mosásból 1 héten egyszeri mosás lett, viszont időnként korpásodik. Én a korpára Keto-tis nevű géles sampont használok, majd rá a Schauma 7 gyógynövény hajbalzsamját, ezt a kettőt pár percig rajtahagyom aztán leöblítem majd szintén a Schaumától a Superfucht Gloss nevű samponnal megmosom. Remélem segítettem ..
2018. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én már nem vagyok kamasz, de így is 3 naponta kell mosnom, van olyan ismerősöm, aki naponta mossa a haját.
2018. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem úgy harmincvalahány éves koromig ez volt, aztán hirtelen váltott és most már hetente elég mosni.
2018. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden második nap mosom, eddig nem is gondoltam rá, hogy változhat idő közben.
2018. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, jó tudni, hogy nem csak nekem van gondom a hajzsírosodással:)
2018. jan. 25. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, ennyi idősen minden másnap mostam a hajam. Meg szeretném azért jegyezni hogy ezeknél sokkal jobb samponokat is találsz nem lényegesen drágábban. Fodrászkellékesnél vettem a Kallos zsíros hajra való tisztító samponját óriási kiszerelésben, elég jól bevált. Érdemes az alverde termékei között is szétnézni. Ami drága viszont tuti megoldás zsíros hajra,az a NuSkin tisztító (clarifying) samponja.
2018. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem 2-3naponta kell

12F

2018. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!