Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel festjem a hajam, hogy...

Mivel festjem a hajam, hogy ne legyen sárgás szőke, hanem szép hamvas szőke?

Figyelt kérdés
Mindig hamvas, nagyon világos szőke festékeket vettem(Palette),és a fodrásznő azokat összekeverte,és úgy vitte fel a hajamra. Nem használt hozzá soha szőkítőport,hanem csak azt a gyenge oxit használta,ami a dobozos festékhez van. Legutoljára majdnem ki lett szőkítve,de végül lebeszélt,hogy szerinte elég csak a nagyon világos festéket ráfesteni,és valamennyire tartottam is tőle,hogy nem fog jól állni a nagyon-nagyon szőke haj,de most már biztos vagyok benne,hogy olyat akarok. Elég régen festettem,le van már nőve, és most már van egy vöröses beütése is. Valakinek valami tippje,hogy mit használjak,vagy hanyas oxival kell szőkíteni,hogy szép legyen? Vagy valami nagyon szép hamvas festéket tud valaki?
2018. febr. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Te szőke vagy, akármilyen a hajad színe!
2018. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hamvasító sampont használsz? Rengeteget segít, schauma silver reflexet tudom ajánlani. Egyébként a dobozos festékekhez pont hogy nem gyenge oxi van, a világos szőkékben általában a legerősebb 12%-os.
2018. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevalt a fodraszkellekes alfaparf platina szőke festeke, eleg 9%-os oxi hozza. Mindig kevertem eddig hozza a hamvas szőke festekbol 12.21 talan, igy nem sargas. Nem tudom, hogy onmagaban a platina szoke milyen eredmenyt adott volna, legkozelebb ugy fogom kiprobalni.
2018. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Color Naturals 111-ese szép hamvas szőkét eredményez, plusz a DM saját márkás hamvasító sampont és balzsamot használom, 399,- mindkettő, a Schaumától néha enyhén kék leszek :) ettől csak szép hamvas.
2018. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!