Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges és hosszú haj?...

Egészséges és hosszú haj? Valaki valami tanácsot tudna adni?

Figyelt kérdés
Mindig vékonyszálú hajam volt,és ritka. 1éve festem,szőkére e miatt kicsit roncsolódott,törött is lett. Szeretnék tanácsot kéni,mitől lehet egészséges és hosszú a hajam. Jöhet minden tipp,hajpakolás,balzsam és sampon is. Az áruk nem számít,csak hatákonyak legyenek

2017. nov. 30. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sör élesztőt. Nekem használt.
2017. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is vékonyszálú és rövid régen. Most pedig derékig érő, egészséges, erős. Szerintem nagyon nagy hatással van rá az egészséges életmód, megfelelő táplálkozás. Viccen kívül, a jóga is sokat segített szerintem, a sok fordított testhelyzetes ászanákkal.

Egyébként fodrászkellékes boltban tudsz Mátrix sampont/balzsamot/hajpakolást venni, van külön vékonyszálú hajra való termékük, szerintem nagyon jó. Illetve a Matrix Biolage keratindose advance spray is nagyon jó.

Ezenkívül szerintem a hajszárító, hajvasaló, hajgöndörítő stb. nagyon roncsolják a hajamat. Mióta hagyom a hajam magától megszáradni és nagyon-nagyon ritkán vasalom/göndörítem, sokkal egészségesebb. Ha mégis vasalom, akkor használok sprayt előtte, ami véd a hőtől, és utána egy tápláló olajat, ami csökkenti a kiszáradást.

Arra is figyelj, hogy hogyan hordod. Például a sok hajgumizástól, csatoktól is lehet töredezett. Arra is figyelj, hogy hogyan fésülködsz (ne tépd a hajad, lehetőleg ne vizesen fésüld..)

Dm-ben van kifejezetten a hajra készített vitamin is (bár nem tudom mennyire használ)

2018. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!