Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fakul ki és károsítja...

Mennyire fakul ki és károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

Előző nyáron rózsaszín obre hajam volt de most már egy ideje ronda hidrogénszőke a vége, megfogadtam hogy többet nem vágok bele ilyenekbe mert nincs pénzem havonta újrafestetni, hogy ne fakuljon ki. Végre lenőtt ez is annyira hogy levágassam, de találtam pár képet, és már megint beleestem a dilemmába, mert nagyon tetszik...

Szóval ott tartok, hogy ilyen hajat szeretnék csináltatni: [link]

Na de azt hallottam, hogy eleve nehéz ezüst hajat csinálni, és gondolom ez az egész nem is olcsó mulatság. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy az ezüst hajat mennyire fakítja a nap, és milyen hamar menne ki belőle a szín? Válaszokat köszönöm!:)



2018. febr. 7. 22:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!