Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti télen is ugyanúgy rendszere...

Ti télen is ugyanúgy rendszeresen szőrtelenítetek minden olyan helyen, ahol nyáron is?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok!

2018. febr. 9. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a mellkasomat borotválom, de csak nyáron. A hónaljamat ilyenkor csak rövidebbre nyírom. f.
2018. febr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nálam a dolog évszaktól független, én télen-nyáron ugyanúgy rendszeresen szőrtelenítek. Egyszerűen nem érzem jól magam szőrösen, pont úgy zavar, mintha nem mosnék hajat, vagy nem fürdenék. Bár most ugyan van párom, de amikor szingli voltam, akkor sem hagytam kinőni sehol.


27/L

2018. febr. 11. 21:09
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanúgy

18/F

2018. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Edzésre járok és párom is van, nekem egyértelmű hogy télen, nyárony szőrtelenítek. Bizonyára akkor is csinálnám, ha egyedül lennék, talán a lábaimat nem olyan gyakran, de máshol biztosan ugyan úgy leszedném. Higiénikusnak tartom szőr nélkül.

36N

2018. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A ferjemet nem zavarja egy kis szőr itt vagy ott, de engem se. Amikor meg egyedul vagyok akkor meghagyom, kivéve a hónaljamon.

21n

2018. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem probléma, ha nem teszed meg. Vagyis persze igénytelenek ne legyünk, úgy értem ne vegyünk újatlan pólót amiból kilátszik a nem legyantázott hónaljunk, de szerintem ha nem hordasz olyan ruhát amiben nm látszik nem gáz. Minek gyantáztass, ha fáj cserébe rajtad kívül senki sem látja? Ha téged em zavar akkor nincs semmi. Vagy ha bárod van vagy olyan helyekre járz akkor csináld, de mások véleménye akko sem kéne h számítson, ha Te úgy érzed magad jól
2019. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!