Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid, vállig érő hajjal...

Lilkoooo kérdése:

Rövid, vállig érő hajjal szeretnék frufrut, viszont soha nem volt még, szét fog állni?

Figyelt kérdés
Ah, nem tudtam megfelelően megfogalmazni a kérdést, de 16 éve középen van elválasztva a hajam, soha nem volt frufrum, és egyesek aztmondják hogy szét fog állni/ furán fog állni mivel ugye soha nem volt még, és szeretném megtudni ebből mennyi igaz.

2018. febr. 9. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Ez egy nagy butaság, hogy szét fog állni. Nekem sem volt még csak nagyon kis koromba még is kb 1 másfél éve frufrum van. Nem csak a féloldalas, hanem teljes egyenes frufru. Ha van elől a választékodnál forgód akkor lehet fura, de ezt úgy is megmondja a fodrász. Egyébként mindenkinek szétáll ha nem csinál vele semmit. Én általában kivasalom de nem teljesen laposra, hanem vasalok bele egy kis ívet, hogy álljon valahogyan. Ha meg már hosszabb mint amilyet szeretek, de nincs kedvem levágni még akkor körkefével szárítom be. Egyik se nagy macera mert meg van két perc alatt. Mellesleg úgy tudod eldönteni jól állna-e a frufru, hogy a tenyered a homlokodra teszed és ha 3-4 ujjad kényelmesen elfér akkor jól állna a frufru. Persze vannak több féle fazonok, nagyon rövid, hosszú vagy félfrufru. Remélem sikerült válaszolnom a kérdésedre :). Sok szerencsét a frufrudhoz.
2018. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eleinte amikor meg "friss" a hajad lehetseges hogy szet fog állni vagy más furcsaságokat művel. De egy idő utan megszokja ès beáll nagyjabol normalisan. Tapasztalatbol mondom mivel nekem is ez volt (frufrus vagyok) :)
2018. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!