Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés otthon?

Hajnövesztés otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem sosem volt igazán hosszú hajam... Mindig csak a vallamig ért.. Évente 2szer megyek fodrászhoz az elszálkásodott hajvégek miatt.. De nekem sosem no vallnal tovább a hajam... Egyszer úgy szeretnék én is hosszabbat.. Nem tudtok véletlenül valami házi praktikát vagy módszert amitől nőhet a hajam? És ami nem káros,mert így is vékony szálú ritkás hajam van... Ha tudtok valami módszert esetleg akkor azt nagyon megköszönném. ❤️

2018. febr. 9. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Én rocker voltam 15-16 évesen. Reggelente álltam a tükör előtt, és feszítettem erősen hogy nőjön. Nem tudom ennek köszönhetően-e, de 1-1,5 év után egész hosszú volt.
2018. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Keress rá a ricinus olajra, nálam bevállt. Viszont figyelj a vitaminokra, azoknak is fontosak.
2018. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Vitaminok,Válts hajerősítő samponra. Balzsamot és hajolajat is használj


Vasalod a hajad?

2018. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nagyon ritkán vasalom , mivel erősen károsítja a hajam...
2018. febr. 10. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Kókuszolajjal kenem, elsőre drága de rengeteg ideig tart, mert nen kell sok egy használatra. A ricinus olaj is bevált nekem, de ezt kevésbé nehéz kibírni a fejemen, szagtalan és nekem már másfél hónap után dúsabb lett a hajam.
2018. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

En sok-sok dolgot probaltam mar. A ricinusolaj szerintem nem valami hatasos, max szebb/egeszsegesebb lesz tole a hajad, de ezt csak sajat tapasztalatbol mondom. Masoknak lehet hatott, de nekem annyira nem jott be.

Szerintem a vitamindus etekezesre figyelj oda nagyon, foleg a C es A-ra, illetve az elegendo vizfogyasztasra. Probalj szedni szepsegvitaminokat meg egyebeket, lehet eltoredezik a hajad folyton es azert no alig.

2018. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Havi 1-1,5 centit nő a haj. Ha nem látszik a növekedés évek alatt sem az azért van mert folyton törik a vége. Gyorsabban nőni semmitől sem fog, a töredezést kell megszűntetni. Kókuszolajos pakolást, balzsamot, hajvégápolót használj. Hajszárítót, hajvasalót csak ha nagyon muszáj.
2018. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!