Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon készített hajpakolás,...

Otthon készített hajpakolás, vagy bolti hajpakolás? Nagyon rövid hajat nyárig meglehetne növeszteni vállig? Valami növesztő krém létezik?

Figyelt kérdés
Tudom már biztos sokan kérdezték, de én még új vagyok itt.

2017. ápr. 18. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rövid a hajam és vékonyszálú. Eddig egy hajszeszt használtam a növesztésere és bevált. Ez a szesz a Bánfi hajszesz. Ez növeszt és gátolja, hogy hulljon a hajad. Nekem segített de most kezdd el használni mert kb 1 hónap mire hat. Ne várj csodát egy hét után. Nekem még ajánlották a ricinusolajat, de azt nem próbáltam, de arról is csupa jót olvastam.
2017. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld pacsi.

De még jöhet válasz.

2017. ápr. 18. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
ricinusolaj, szepsegvitamin. Inkabb bolti. Evekig kiserleteztem a hazival, de nem olyan jo. Kremmanian nezz szet, hogy mik a jok
2017. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy milyen a genetikád.

A hajnövekedés attól függ, nem pedig pár csodapakolástól.:)

Ajánlom az alpecin koffein sampont és a revalidot.

2017. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyukámnak viszonylag dús haja van, egyszer sem festette még. Apukámnak viszont már ősz, itt ott kopaszkás haja van.
2017. ápr. 18. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy genetikától függ és nem a csodapakolástól akkor mért ajnlasz egy újabb opciót. Tudtommal a genetikán nem lehet segíteni samponnal meg kapszulával.
2017. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam az előző válaszolónak leírom, tán baj? :)
2017. ápr. 18. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem akartalak megsérteni, csak nem igazán értettem.
2017. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg. :)

Ha szeretnétek holnap csatolók egy képet a hajamról.

2017. ápr. 18. 20:10
 10/10 anonim válasza:

Khadi sampon

Ami ugye sls meg minden szilikon szulfát mentes ezáltal nem képez filmréteget a hajon és elősegíti a hajnövekedést

Használgatsz lézerfésűt ami szintén serkenti a vért a fejeden és növeszt..alin kb 18 dollár

Vitaminok közül;perui kovaföld,sping valley skin hair nail asszem a neve és fél amerika ezt használja,nekem ks bevállt egy doboz ebayen 16 dollár,napi 3 szem és nekem havi kb 4-5 cm et nő a hajam

Olajok közül;2 evőkanál búzakeratin olajat keverj össze 1 evőkanál kókuszolajjal és 2 evőkanál avokádóolajjal adj hozzá 5 csepp roumaring illóolajat és fóliával csavard be egy éjszakára heti 2x

Valamint napi 2x5 perc fejmasszázs

2017. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!