Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcbőrömmel?...

Mit csináljak az arcbőrömmel? Valami tipp? ( házi praktikának örülnék a legjobban)

Figyelt kérdés

tini koromban nagyon zsíros volt a bőröm, sok pattanással. most 22 vagyok, a pattanások nagyrészt eltűntek, csak menstruáció környékén jönnek ki. viszont nagyon tágak a pórusaim és kicsit heges az arcom.


szárítós szappannal szoktam mosni, az a zsírosságot teljesen jól eltüntette, de a tág pórusokkal nem tudom mit kezdhetnék. (nem sminkelek egyébként)


2018. febr. 10. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tonikokat próbáltál már? én azt tudom ajánlani
2018. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus, pórusösszehúzó kezelés ill szárítós szappan helyett komplex bőrtípusnak megfelelő arcápolási rutin: minimum lemosó-tonik-pórusösszehúzó szérum-hidratáló emellett heti egy radír és tápláló maszk


Heti 3 óra sport és napi 2-3 liter víz

2018. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Paula's Choice hámlasztók. Sok víz, semmi dohányzás. Napozás csak módjával.
2018. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sajnos kozmetikusra meg drága krémekre nincs pénzem :/
2018. febr. 10. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a hámlasztókat tudom ajánlani.
2018. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Dm balea cuccainak jó része egész jó minőség alacsony áron, kozmetikushoz sem annyira drága havi egy alkalommal
2018. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed drága dolgokra, mint a Paula choice, akkor a baleának a med termékeit ajánlom. Van arclemosója (balea ultra sensitive waschgel) és tonikja is. Még egy jó hidratáló bőrtípusodnak megfelelően. A szappant nem ajánlom mert lúgos, és nem jó a bőrnek. Amit még nem próbáltam az agyagmaszk, de állítólag jó, csak volt akinek szárította a bőrét. Lehet rendelni zöld agyagot. A bőrradírt nem ajánlom mert az apró szemcsék benne dörzsöljük az arcot, és az arcbőr nagyon érzékeny, nem szabad se radírral se türülközővel dörzsölni. A Paula choice tényleg magas árakon kínálja a termékeit, de van egy koreai márka, a cosrx ami jó minőségű és szép összetevős termékeket kínál. Havi egy termék, és fél év alatt egy profi rutint össze tudsz állítani. Ja és még annyi hogyha kémiai hámlasztót használsz mellé szigorúan kötelező a fényvédő!!!
2018. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És olvass sokat a témában, de ne femináról, meg társaitól, mert mindenkinek más a bőre, mindenkinek más rutin válik be, és feminán előszeretettel mondanak olyan butaságokat amik csak rontanak a bőrödön, én is bedőltem neki régen
2018. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Paula drága valóban, de: én egy nagy flakon BHA hámlasztót több mint egy évig kenem a fejemre, majdnem minden nap (kivéve a nyári időszakot). Szerintem ár-érték arányban megéri. De biztos vannak hasonló termékek, olcsóbbak is, a lényeg, hogy AHA vagy BHA hatóanyagot kell keresni a termékben. Amúgy házi praktika: aszpirines pakolás... hasonló a hatása, mint egy BHA hámlasztónak. Keress rá a neten.
2018. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!