Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi szárazsampon tapasztalat,...

Házi szárazsampon tapasztalat, tipp?

Figyelt kérdés

Olvastam házi szárazsampon 'recepteket' (kukoricaliszt, só), és az lenne az egyik kérdésem, hogy muszáj kukoricalisztet használni? Sima liszt nem jó?


És milyen hatással van hosszabb távon a hajra? Úgy értem kiszárítja (---> később gyorsan zsírosodik), stb?

Valaki tapasztalat?

Mert egyébként száraz, hullámos hajam van, amit igazából mosnom sem kéne, csak most keratinos kezelésen esett túl ey hete, és emiatt hamarabb zsírosodik is, de nem szeretném 'rászoktatni' a sok mosásra.



2016. márc. 4. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A bolti és a házi szárazsampon sem jó a hajnak és a bőrnek sem. Minél jobban szárítod, annál zsírosabb lesz később. Azzal semmi gond ha gyakrabban mosol hajat, csak natúr/bio samponnal tedd, ami nem árt. Ha zsíros a haj mosni kell. Attól nem lesz semmi baja.
2016. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én normális hintőport használok mint széraz sampon, próbálom nem sokat használni, de eddig nem volt még bajom vele.

sok sikert

2016. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!