Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi segítene a hajamon?

Mi segítene a hajamon?

Figyelt kérdés
Több évi hajvasalástól teljesen tönkrement a hajam és kevés idő alatt nagyon sok szinte tőből letört. Teljesen máshogy néz ki mint előtte. Főleg fentről/előlről. Mit tegyek hogy újra kinőljön ott is? Kérlek írjatok vitamint, vagy ilyesmit akinek már bevált. Nagyon aggódom.19/L

2018. febr. 12. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Minek vasalgatod? Fesulkodj aztan joaz:D

Vagy borotvald le szepen aztan tetovaltass hajat:D ugyis az a divat mostanaban

2018. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel már látom rajt,hogy tönkrement,ezért nyíilván már nem vasalom te nagyon hasznos válaszoló
2018. febr. 12. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem fog más segíteni csak az olló sajnos. Én is jártam így anno.

Kezdetnek vágass egy nagyobb mennyiséget ,aztán pedig járt el 3 havonta fodrászhoz és mindig ugyanannyit nyirass. Vagy akár meg is kérdezheted tőle hogy mikor mennyit. De tényleg csak a vágás fog használni. Vágatsz aztán lenő vágatsz lenő és ezt addig amíg a töredezés nagy része meg nem szűnt.

2018. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ahol észrevettem,hogy rövidebb lett sokkal,ott csak pár centis,olyan mintha "babahaj" lenne,abból nem lehet vágni.
2018. febr. 12. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Szia sajnos énis jártam igy.én azt csináltam hogy nem nyultam hozzá egyáltalán vártam max 1 évet és szemmel láthato volt meik az egésséges rész,akkor vágattam le a rosszat.:) szerintem felesleges most meg gyötörni vágni.(de ez csak az én gondolatom)
2018. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hajregeneráló kezelések, de én igazából nem nagyon hiszek bennük. Bár lehet, hogy érdemes rákérdezni, de szerintem ebből már semmitől nem lesz szép, vastag egészséges haj, max. vágni lehet. A helyedben én is inkább azt csinálnám, mint amit az előző válaszoló írt. Várnék, amíg jobban megnő a hajam annyira, hogy már normális frizurát lehessen belőle vágatni. Addig pedig max. a végéből vágatnék mindig egy picit, fokozatosan, ahogyan nő és persze nem vasalnám, valamint szerintem érdemes megkérdezni egy fodrászt, hogy tud-e ajánlani valamilyen balzsamot, pakolást stb., amitől picit jobb lesz vagy legalábbis az egészséges részek nem sérülnek.

Egyszer nekem is sokat kellett vágatnom a hajamból, kb. a felét és a fodrászom mindig erősködött, hogy vágjuk le, a többi szép egészséges lesz stb...de én nem engedtem neki, hogy egyszerre levágja az egészet. Bírom, hogy sokan azt nézik, hogy a hajad legyen szép fényes, egészséges, de az már nem érdekli őket, hogy te hogyan nézel ki...Ha akkor levágatom, ahogyan a fodrászom akarta, akkor biztosan nem mentem volna utcára még jó sokáig, undorítóan néztem volna ki...

2018. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!