Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha nagyon száraz...

Mit tegyek, ha nagyon száraz az arcbőröm, de minden krémtől kipattog?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hidratálóval próbálkoztam már, legutóbb még Bepanthen plusszal is, de mindig ugyanaz a vége. Ha nem is azonnal, de 2-3 használat utan tele leszek apró pattanás szerű pöttyökkel:(

Minden javaslatot/tapasztalatot szivesen fogadok, előre is koszonom!

22l


2018. febr. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál esetleg arcpakolást, vagy fátyolmaszkot már? Ha ezek nem válnának be, akkor kérd ki a kozmetikusod véleményét, ha még nem tetted.
2018. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetlen, ami segített és nem lettek ilyen apór pöttyök, az az olivaolaj: a még nedves arcbörbe kell kevés olajat bemaszírozni, gyorsan felszívódik és egyidejüleg hidratál és picit visszazsíroz. Emellett baktériumölö, gombaölö és fertötlenítö hatása is van, és a PH-ja gyakorlatilag megegyezik az arcbörével.
2018. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is olajat akartam javasolni, de a napraforgóolajat. Elvileg kevésbé komedogén (pattanásokat okozó), mint az olívaolaj. Csak pár cseppet masszírozz bele az arcodba és kész :) Egy próbát megér.
2018. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!