Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen az arcbőröm és...

Miért ilyen az arcbőröm és mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Az arcom nagyon zsírosodik főként a homlokomon de egyben száraz is és mindig hámlik. Tele vagyok miteszerrel is illetve pattanással mit tudok ezek ellen csinálni? Egészségesen táplálkozok napi 2-3l vízet iszok sportolok is amikor időm van. Elég régóta szenvedek ezzel a problémával 20 éves vagyok. Valaki tud segíteni mit próbáljak még ki? Kozmetikusoknál jártam de nem használt amit mondtak volt hogy rosszabb lett tőle.

2017. okt. 23. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidratáló krémet milyen gyakran használsz?
2017. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden nap
2017. okt. 23. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sminket használsz? Mert attól is kiszárad a bőr. De lehet hogy a te bőröd ilyen. Az enyém is ilyen volt, én fogamzásgátlót kaptam rá és nekem azóta alig van problémám vele, no nem szeretném reklámozni, nyilván ennél okosabb megoldást keress. Egyébként ezelőtt én is mindent kipróbáltam, semmit nem ért, sőt talán rosszabb lett. Fogkrem a gyulladt pattikra jó, de az is szárit. Bactroban kenőcs viszont tényleg jó, azt hiszem ezt doki írja fel. Egyébként a menstruációd rendben van?
2017. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általába szempillaspirált csak vagy ha nagyon csúnya az arcom akkor alapozót de nem napi szinten. A menstruációmmal minden rendben. És fogamzásgátlót nem igazán akarok.
2017. okt. 23. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Milyen ételeket eszel?

Nem akarok itt térítőt játszani, de rengeteg embernek megoldotta a problémáját a vegán étrend, ugyanis ez sokkal egészségesebb, kitisztul tőle a bőrös stb.

2017. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyàsz és nirmális kozmetikus
2017. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ronda volt a bőröm, kipróbáltam az összes vényre kapható krémet, kétszer voltam antibiotikumos kúrán. Fogamzásgátlót nem szedhetek, így csak az isotretinoin jöhetett szóba. Egy éve fejeztem be, azóta szinte tökéletes a bőröm. Menj el egy jó bőrgyógyászhoz, ő az arcod állapota alapján tud ajánlani kezelést.
2017. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!