Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyek raszta? Raszták és nem...

Legyek raszta? Raszták és nem raszták, help

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nagyon régóta szeretnék raszta lenni, most a hajam jelenleg váll alá ér, szőke, vastagszálú, viszonylag hullámos. Arcformám ovális, magas a homlokom.

Ez az elképzelésem:


[link]


(nyilván nem a hossza, színe, csak maga a stílusa a lényeg)


Ilyet hogyan lehet csináltatni? Vagyis hogy kicsit lazább, lenőtt stílusú. Vagy ez csak az idő miatt ilyen? Semmit nem tudok egyébként a rasztáról szinte, szóvál bárkinek van tapasztalata, érve/ellenérve mellette, szivesen elolvasom! Olyan alap dolgok is érdekelnek, mint pl. tisztítása, karbantartása...


Előre köszönöm mindenkinek! 16/L



2018. febr. 13. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem mindig nagyon tetszett, viszont sosem ajánlanám lánynak. Fiúnak bármikor, hiszen ha ő megunja, akkor letolja és kész. Pár hétre rá olyan a haja amilyet csak akar.

Lányoknak viszont mire megnő rendesen. Hiszen ha raszta hajat akarsz, kétlem, hogy nagyon rövid hajat is elviselnél magadon. Ha viszont hagyod lenőni, az nagyon csúnya. Szóval hiába tetszik, én úgy gondolom, hogy lányként nem éri meg. Akár évekig is viselheted így a hajad, ha utána évekig nem leszel vele megelégedve. Plusz 16 éves vagy, lassan szalagavató. Gondolj bele, hogy a szép ruhádba milyen képeket akarsz készíteni magadról a családi albumba.

2018. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok vele, hogy ha megunom le kell vágatni, de nem zavarna, nem az az átlagos lány vagyok... szóval a jelenlegi hajhosszom nem is lenne elég, hogy szép legyen?

Szalagavatón nem táncolnék semmiképpen(fehér ruhás táncra gondolok)

2018. febr. 14. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet tisztán tartani, nekem ez az egy bajom van vele. Gondolj bele hogy nyáron kimégy egy poros fesztiválra, vagy csak simán a szabadba. Mennyi por bele fog ragadni.
2018. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia! Én is 17 éves lány vagyok és ha minden jól megy jövő héten csináltatom meg a hajam! :)

Jól kitanulmányoztam a témát, mert már évek óta tervezem, hogy raszta leszek.

Ezek alapján írok le pár dolgot amit olvastam és hallottam:

1. A legfontosabb a jó fodrász akihez vissza tudsz járni pár havonta javításra. Egyébkent az elkészítése kb 12-18 óra

2. Ugyan úgy lehet tisztítani mint bármilyen más hajat, csak a szárítás időigényesebb, és a lényeg hogy a legegyszerűbb szappannal mosd amiben nincs semmi adalékanyag

3. Egy jó fodrász ki is tudja bontani a rasztát, csak utána számíts rá hogy elég töredezett és durva lesz a hajad

Ha gondolod írj privit küldhetek neked néhány fodrászt akiről jókat hallottam :)

2018. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

1-es baromságot mond.

Nekem is rasztám van, lány vagyok.

2018. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Írnál nekem tapasztalatokat rasztával? Minden érdekel!!!

2018. febr. 19. 22:07
 7/13 anonim válasza:
5 évig volt raszta hajam. Simán mostam ugyan úgy samponnal. Teljesen tiszta volt a hajam. Annyi hogy tovább áztattam hajmosás közben és tovább tartott a szárítás. Lassan egy éve KIFÉSÜLTEM és hát mintha nem is lettem volna raszta, gyönyörű, fényes és egyáltalán nem volt töredezett a hajam. :)
2018. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Horgolva volt a rasztád?

2018. febr. 20. 19:51
 9/13 anonim válasza:
Az elején horgoltam. Viszont a tincsek végéi nem voltak vissza horgolva.
2018. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi érdekel pontosan? 5ös vagyok
2018. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!