Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyek raszta? Raszták és nem...

Legyek raszta? Raszták és nem raszták, help

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nagyon régóta szeretnék raszta lenni, most a hajam jelenleg váll alá ér, szőke, vastagszálú, viszonylag hullámos. Arcformám ovális, magas a homlokom.

Ez az elképzelésem:


[link]


(nyilván nem a hossza, színe, csak maga a stílusa a lényeg)


Ilyet hogyan lehet csináltatni? Vagyis hogy kicsit lazább, lenőtt stílusú. Vagy ez csak az idő miatt ilyen? Semmit nem tudok egyébként a rasztáról szinte, szóvál bárkinek van tapasztalata, érve/ellenérve mellette, szivesen elolvasom! Olyan alap dolgok is érdekelnek, mint pl. tisztítása, karbantartása...


Előre köszönöm mindenkinek! 16/L



2018. febr. 13. 17:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Minden!

Hogyan tartottad tisztán, milyen gyakran javítottad/javíttattad, minden negatívuma is érdekelne :)

2018. febr. 26. 18:33
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért múlt időben írtam :D
2018. febr. 26. 18:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni mindenfele pothajat,mert az enyhén vall alá ero haj eléggé rövid lesz ha be lesz rasztazva.

Ha valaki ért hozza az simán hozza horgolja neked.

Például én Pécsen csinálok rasztat ha érdekel írj nyugodtan:)

Amúgy az hülyeség hogy koszos. Az enyém és a baratome is iszonyat illatos csak szépen karban kell tartani :)

18/rastagirl

2018. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!