Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót és kézkrémet...

Milyen testápolót és kézkrémet vegyek?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Rengeteg félét használtam már, rendszeresen kenem is magam, de hihetetlenül száraz a bőröm..
2018. febr. 15. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Body Shop-os testvajak jöttek be. Amúgy véresre vakarom főleg a vádlimat, annyira száraz, de egy hétig mindennap használtam, és már sokkal jobb.


Kezem is nagyon száraz, olyan ekcémásnak-néz-ki-de-nem-az. Estére a Lush Handy Gurugu krémjét használom, drága, de megéri. Nappalra pedig a Neutrogena Absorption Express kézkrémjét.

2018. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia kedves Kérdező! Kézre nálam a pici (legkisebb) tubusos neutrogena kézkrém vált be. Elég drága, de csak nagyon pici kell, és nekem elég kétnaponta használni. Testre a sima kék nivea a kedvenc,könnyű kenni ( nagy felületre :-D ), kellemes az illata, és gyorsan beszívódik.
2018. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kézre Lush lemony flutter, testre extra szűz olívaolaj zuhanyzás után.
2018. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!