Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illatos hidratáló testápolót...

Illatos hidratáló testápolót keresek, tudnátok segíteni kérlek? (férfi vagyok és béna a kozmetikai termékek terén) SOS

Figyelt kérdés

Barátnőm imádja a parfümös testápolókat, olyat aminek viszonylag hosszantartó illata van és alapvető funkcióját (a hidratálást) is ellátja.

Persze magától érthető lenne, ha olyat vennék neki ami bevált, de nem tudom h az milyen tipusú volt. Hiszen megrepedt az eredeti flakonja (jó pár hónappal ezelőtt) így egy másik flakonba öntötte át a tartalmát. Még ha látnám akkor se ismerném fel :D


Tudnátok ajánlani konkrét tipust? :D

Kérlek segítsetek nagyon szerencsétlen vagyok ilyen téren :DD De szeretnék barátnőmnek örömöt okozni



2018. jan. 3. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Kozmetikai rendelős cuccokban (én az Orfilame-et ismerem, de szerintem az összesnél) van olyan, hogy a kedvelt parfümöket kiadják testápolóban is.

Szerintem, ha bemész egy parfümériába vagy drogériában, ugyanígy találsz parfümhöz passzoló testápolót.

Tehát, ha tudod, hogy milyen parfümöt szeret, akkor már nyert ügyed van, hogy melyik illatot keresed. :) És ha pont azt nem is, de hasonlót tud majd ajánlani az eladó.

2018. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Yves rocher mangó-koriander
2018. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!